You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Yükleniyor...

MERCEDES-BENZ

Aracınızın görünüm ve donanımsal özelliklerini yükseltmek için bizimle iletişime geçin.

Bize Ulaşın


Marka Hizmetlerimiz
Porsche & Mercedes-Benz & Bmw & Range Rover & Jaguar & Vag Grubu tüm modelleri..

Oto Elektroniği Tamiri
Aracınızın elektronik sistemlerini ihmal etmeyin uzmanlarımızın aracınızı ilk seferde düzgün bir şekilde tamir etmesi için güvenin! Kötü bir sürüş deneyimi genellikle arızalı bir bilgisayar veya sürüş kontrolleriyle ilişkilendirilebilir. Aracınızın en iyi sürüş koşullarında olduğundan emin olmak için CarAndMaster 'a gelin.

Elektronik hizmetlerimiz şunları içerir: ( Bilgisayar )
Günümüzde otomobil üreticileri motorlu taşıtlarında en az bir bilgisayara yer vermektedir. Bu bilgisayarın ana işlevi, motor ve şanzıman işlemlerini izlemek ve ayarlamaktır. Bilgisayar, farklı sensörlerden giriş bilgileri alır. Bilgisayar size mümkün olan en iyi araba performansını sağlamak için bujileri, rölanti devrini ve yakıt enjektörlerini kontrol eder. Araba bilgisayarının arızalanması, kontrol ettiği şeyleri büyük ölçüde etkiler. Aracınızın bilgisayarından en iyi şekilde yararlanmak için güncellemeler ve düzgün çalışma açısından düzenli olarak değerlendirilmesini sağlayın. Zaten arızalıysa, tamir ettirin veya değiştirin. Arabanızın bilgisayarını uzmanlara test ettirmek için bugün CarAndMasterı ziyaret edin.

Arıza Teşhis
Uzmanlık alanımızdaki araçlarınıza kronik problem veya spesifik bir arıza yaşadığınızda onarımını teknik ekibimiz ile en kısa sürede tespit edip onarmaktayız. Ayrıca arıza tespit sonrası onarımın farklı yöntemleri ve maliyetleri var ise araç sahibi müşterimizle iletişime geçip bilgilendirip çıkan sonuca göre onarımı tamamlıyoruz.

Sürülebilirlik
Sürülebilirlik, aracınızın hızlanmasının yumuşaklık ve kararlılık derecesidir. Modern arabaların çoğu, çeşitli sensörlerden gelen okumaları sürekli olarak kontrol eden araç bilgisayarları ile donatılmıştır. Sürülebilirlik sorunları olması durumunda, arabanızın gösterge panelinde bir uyarı mesajı alacaksınız. Arabanıza sürülebilirlik sorunları teşhisi koymak için bugün CarAndMaster'ı ziyaret edin. CarAndMaster'da aracınızın sürülebilirlik sorunlarını teşhis etmek ve çözmek için gerekli araçlara, eğitime ve teknolojiye sahibiz.

Motor Kontrolleri
Temel olarak, bir motor kontrol sistemi arabanızdaki yerleşik bir bilgisayardır. Tüm bilgisayarlar gibi, motor kontrolleri de donanım ve yazılımdan oluşur. Otomotiv motor kontrol sistemleri, egzoz emisyonlarını düzenlemekten ve artan yakıt ekonomisi sağlamaktan sorumludur. Arabanızın inanılmaz derecede güçlü teknolojisinden en iyi şekilde yararlanmak için motor kontrollerinin düzgün çalıştığından emin olun. Arabanızın motor kontrollerinin düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için bugün CarAndMaster'ı arayın.

Hibrit İşlevi
Hibrit otomobillerin amacı benzin sarfiyatını azaltmaktır. Bunu sağlamak için sıkışık trafikte, düşük hızlarda benzin motoru yerine elektrik motorunu kullanmakta ve bu sayede kısmen 0 emisyon salınımı sağlamaktadırlar.

Hibrit Tamiri
Hibrit otomobillerin amacı benzin sarfiyatını azaltmaktır. Bunu sağlamak için sıkışık trafikte, düşük hızlarda benzin motoru yerine elektrik motorunu kullanmakta ve bu sayede kısmen 0 emisyon salınımı sağlamaktadırlar. Elektrikli veya hibrit aracınızdaki akünün zamanla gücünü, enerjisini ve kapasitesini kaybedebileceğini yaşamış olabilirsiniz. Aküler, aracınızın değerinin düşmesine neden olan en büyük faktör olabilir. Tabiki bu ekonomik durumun birde aşınan bataryalar, elektronik sistem arızaları ortaya çıktığı zaman uzman kadromuz ile arıza tespit ve onarımınızı itina ile yapmaktayız.